O firmie

Firma elektro-hurt.com powstała w grudniu 2008 roku w wyniku rodzinnej inicjatywy osób od lat związanych z branżą elektrotechniczną. Chcąc wykorzystać zdobytą wiedzę i doświadczenie, a jednocześnie dostrzegając braki w ofertach ówczesnych sklepów, które nie były zdolne podołać wymaganiom klientów poszukujących nowoczesnych rozwiązań sygnowanych markami najlepszy światowych i polskich producentów, zdecydowaliśmy się zagospodarować tę niżę. Jakkolwiek początki były skromne, przede wszystkim ze względu na ograniczenia lokalowe, szybko zdobyliśmy zaufanie klientów, których zamówienia zaczęły spływać do nas lawinowo, co stanowiło ogromny bodziec rozwojowy. Skutkiem tego powiększyła się przestrzeń, jaką dysponowaliśmy, co pozwoliło nam poszerzyć znacznie oferowany asortyment; powiększyła się także nasza kadra, dzięki czemu śmiało można powiedzieć, iż udało nam się stworzyć zespół najbardziej kompetentnych fachowców.

Dziś elektro-hurt.com to jedna z najbardziej znanych w branży witryn internetowych, jak i sklepów stacjonarnych w regionie. Włożona praca, zaangażowanie i pasja zaowocowały nowoczesnym magazynem handlowym, w którym gromadzimy starannie wyselekcjonowany asortyment z kategorii artykułów elektrotechnicznych, energetycznych, automatyki przemysłowej oraz mieszkaniowej. Współpracujemy z najlepszymi i najlepsi chcą współpracować z nami. Naszym klientom oferujemy wszechstronne usługi doradcze, które pozwolą zastosować rozwiązania dopasowane do ich oczekiwań pod wieloma względami - tak samo dobrze funkcjonalnymi, jak i estetycznymi. Dzięki temu nasza działalność nie ogranicza się jedynie do obszaru lokalnego, lecz sięgamy o wiele dalej, obsługując zarówno duże podmioty gospodarcze, jak i osoby prywatne z całej Polski.

Stawiając na takie wartości, jak niezawodność, szybkość i zadowolenie klienta, w naszym Sklepie prezentujemy produkty zweryfikowane pod kątem bezpieczeństwa i sprawności. Umożliwiamy dokonywanie zamówień za pośrednictwem naszej witryny, jak również telefonicznie. Zawsze na naszej stronie znajduje się informacja o dostępności danego artykułu. Jeżeli jednak szukacie Państwo produktu, którego u nas nie znaleźliście, prosimy kontakt, a na pewno ustalimy możliwość sprowadzenia go dla Państwa. Zamówiony towar może być odebrany osobiście w naszym stacjonarnym Sklepie, jak i dowieziony do wskazanego przez Państwa miejsca za pośrednictwem firmy kurierskiej.

W naszym sklepie znajdziesz artykuły elektryczne niezbędne przy budowie i remoncie każdego domu: żarówki, naświetlacze, świetlówki, taśmy, oprawy, lampy, plafony, plafoniery, z czujnikiem ruchu, LED, czujniki, czadu, tlenku węgla, gazu, dymu, ruchu, mikrofalowe, zmierzchowe, bezpieczniki, wyłączniki nadprądowe, wyłączniki różnicowoprądowe, liczniki energii elektrycznej, dzwonki bezprzewodowe, oprawy halogenowe, przewody, instalacyjne, YDYp, kable, ziemne, YKY, wyłączniki, gniazda renomowanych firm Legrand, Moeller, Eaton, Hager, Berker, Ospel, Kontakt-Simon, Orno, Bemko, GTV, Osram, Elektrokabel, Led line, Simet, Superled, Wago. Serdecznie zapraszamy do zakupów. Hurtownia elektryczna Wrocław, Sklep elektryczny Wrocław.

Kontakt
730-555-111
elektro-hurt@elektro-hurt.com
Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać zniżki oraz informacje o promocjach i wyprzedażach.

X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.