Koszyk

O firmie

Internetowy sklep elektryczny Elektro-Hurt

Firma elektro-hurt.com powstała w grudniu 2008 roku w wyniku rodzinnej inicjatywy osób od lat związanych z branżą elektrotechniczną. Chcąc wykorzystać zdobytą wiedzę i doświadczenie, a jednocześnie dostrzegając braki w ofertach ówczesnych sklepów, które nie były zdolne podołać wymaganiom klientów poszukujących nowoczesnych rozwiązań sygnowanych markami najlepszy światowych i polskich producentów, zdecydowaliśmy się zagospodarować tę niżę. Jakkolwiek początki były skromne, przede wszystkim ze względu na ograniczenia lokalowe, szybko zdobyliśmy zaufanie klientów, których zamówienia zaczęły spływać do nas lawinowo, co stanowiło ogromny bodziec rozwojowy. Skutkiem tego powiększyła się przestrzeń, jaką dysponowaliśmy, co pozwoliło nam poszerzyć znacznie oferowany asortyment; powiększyła się także nasza kadra, dzięki czemu śmiało można powiedzieć, iż udało nam się stworzyć zespół najbardziej kompetentnych fachowców.

Dziś elektro-hurt.com to jedna z najbardziej znanych w branży witryn internetowych, jak i sklepów stacjonarnych w regionie. Włożona praca, zaangażowanie i pasja zaowocowały nowoczesnym magazynem handlowym, w którym gromadzimy starannie wyselekcjonowany asortyment z kategorii artykułów elektrotechnicznych, energetycznych, automatyki przemysłowej oraz mieszkaniowej. Współpracujemy z najlepszymi i najlepsi chcą współpracować z nami. Naszym klientom oferujemy wszechstronne usługi doradcze, które pozwolą zastosować rozwiązania dopasowane do ich oczekiwań pod wieloma względami - tak samo dobrze funkcjonalnymi, jak i estetycznymi. Dzięki temu nasza działalność nie ogranicza się jedynie do obszaru lokalnego, lecz sięgamy o wiele dalej, obsługując zarówno duże podmioty gospodarcze, jak i osoby prywatne z całej Polski.

Stawiając na takie wartości, jak niezawodność, szybkość i zadowolenie klienta, w naszym Sklepie elektrycznym prezentujemy produkty zweryfikowane pod kątem bezpieczeństwa i sprawności. Umożliwiamy dokonywanie zamówień za pośrednictwem naszej witryny, jak również telefonicznie. Zawsze na naszej stronie znajduje się informacja o dostępności danego artykułu. Jeżeli jednak szukacie Państwo produktu, którego u nas nie znaleźliście, prosimy kontakt, a na pewno ustalimy możliwość sprowadzenia go dla Państwa. Zamówiony towar może być odebrany osobiście w naszym stacjonarnym Sklepie, jak i dowieziony do wskazanego przez Państwa miejsca za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Sklep Bemko, Legrand, Philips


W naszym asortymencie znajdą Państwo wszelkie produkty, które są niezbędne przy budowie i remoncie każdego domu. Oferujemy sprzęt najwyższej jakości – czujniki ruchu marki Orno, świetlówki ledowe Kobi czy puszki podtynkowe Simet. Dbamy o to, aby nasze produkty posiadały odpowiednie atesty oraz spełniały normy wydajnościowe. Proponujemy konkurencyjne na rynku ceny, a wszystkie zamówienia realizujemy szybko i, przede wszystkim, bezpiecznie dla towaru. Poza produktami, z naszej strony mogą Państwo liczyć na fachową obsługę i doradztwo techniczne. Znajdziesz u nas artykuły elektryczne niezbędne przy budowie i remoncie każdego domu: żarówki, naświetlacze, świetlówki, taśmy, oprawy, lampy, plafony, plafoniery, z czujnikiem ruchu, LED, czujniki, czadu, tlenku węgla, gazu, dymu, ruchu, mikrofalowe, zmierzchowe, bezpieczniki, wyłączniki nadprądowe, wyłączniki różnicowoprądowe, liczniki energii elektrycznej, dzwonki bezprzewodowe, oprawy halogenowe, przewody, instalacyjne, YDYp, kable, ziemne, YKY, wyłączniki, gniazda renomowanych firm Legrand, Moeller, Eaton, Hager, Berker, Ospel, Kontakt-Simon, Orno, Bemko, GTV, Osram, Elektrokabel, Led line, Simet, Superled, Wago. Serdecznie zapraszamy do zakupów. Hurtownia elektryczna Wrocław, Sklep elektryczny Wrocław.


Na naszej stronie pozwoliliśmy sobie wyszczególnić oferowane produkty według najpopularniejszych producentów, których wyboru najczęściej dokonują Państwo przy zakupach. Są to tak zwane bestsellery. Warto również zwrócić uwagę na zakładkę promocyjną, w której prezentujemy produkty po wyjątkowo atrakcyjnych cenach. W naszym sklepie znajdziecie Państwo produkty marek wiodących na rynku, takich jak Phillips, Osram, Legrand Cariva. Są to producenci, których artykuły wyróżniają się solidnym wykonaniem oraz bezpieczeństwem użytkowania, a przy tym ich cena nie pozostaje wygórowana.

Elektryka dla Twojego domu


W naszym magazynie znajduje się niezwykle szeroki asortyment, dzięki któremu mogą Państwo stworzyć dowolną instalację. Gwarantujemy Państwu, że oferowane produkty spełnią wszystkie kryteria nawet w przypadku najbardziej wymagających prac. Udostępniane przez nas towary takie jak panele LED i czujniki mikrofalowe poszczycić się mogą żywotnością, jednocześnie pozwalając korzystać Państwu z oświetlenia w sposób wygodny i niekosztowny w eksploatacji. Dbamy o środowisko i liczymy, że nasze produkty przyniosą Państwu korzyści z tym związane. Zachęcamy do kontaktu również w przypadku doradztwa – jeśli nie wiedzą Państwo, jakie akcesoria elektryczne wybrać do zaplanowanych prac, chętnie służymy pomocą.

Aktualności
Kontakt
elektro-hurt.com Garncarek Malwina
Wańkowicza 15,
55-010 Radwanice
NIP: 8821903368

tel. 730555111 Biuro Obsługi Klienta
tel. 666649288 Sprzedaż Wojciech
 
email: elektro-hurt@elektro-hurt.com

Rachunek bankowy:
mBank 49114020040000310258168909
 
Zapraszamy:
Poniedziałek-Piątek 8:00-16:00